středa 13. ledna 2016

THE ONE AND ONLY HEMA (and a bit from Primark ;))

  

Já nevím jak vy, ale mě když strčíte do obchodu s takovejma těma blbůstkama jako jsou věci z papírnictví, hrníčky a dekorace, jsem schopná strávit tam půl dne a utratit celou výplatu (no možná ne celou, ale půlku určitě :-P). Problém je, že ve městě, kde studuju, mám takových obchodů cestou ze školy hned několik, a tak Vám musím ukázat, co jsem v těch mých nejoblíbenějších dvou (Hema a Primark) ulovila. 

I'm not sure about you but I'm a stationary freak and when I am at place like Hema or Primark I am able to spend there a fortune for not-so-usefull items which you can see below. (Un)fortunately they are located on my journey from school so you can imagine what happens quite often...
  

Vy víte, že hrníčkům nedokážu odolat a Hema má jedny z těch nejrozkošnějších, co jsem kdy viděla. Krém je takový lepší průměr, ale za to v nadprůměrně šik obalu (a krásně voní;)).

You know I am a cute-mug addict so this one was mine in the exact same moment I spotted it. The hand cream is just fine but the packaging is soo nice (you can guess why I bought it, haha).  

Stužky s otvory přímo v balení jsou geniální nápad, protože se Vám nezamotají někde v igelitce do sebe jako se mi to stalo bohužel s většinou předešlých. A o šikovných stolních plánovačích bude řeč hned za chvíli.

The ribbons with holes in the packaging is actually a brilliant idea.


   

Přiznám se Vám, že nemám moc ráda takový ty rádoby vtipný přáníčka k narozeninám, nedejbože když po otevření začnou ještě hrát - já vím, že bývají darovaná s dobrým úmyslem, ale na mě to působí jako kýč všech kýčů. :-P Tohle je ale úplně jinej level, a tak teď budu obdarovávat všechny těmahle krásnejma přáníčkama z Hemy (mají víc motivů a všechny jsou boží). (p.s. Na fotce to není vidět, ale zelená washi páska má na sobě bílý pidipuntíčky, awww :-P.)  A kdybyste potřebovali roztomilou taštičku pro Váš dárek, stačí udělat pár kroků a sáhnout pro ni do vedlejšího regálu.

I'm not a huge fan of silly b-day cards but this one is different and sweet so from now on I am giving these to everyone.And of course I will pu the present into one of Hema's cute bags. 

  

Stolní plánovače jsou dokonalou pomůckou pro ty, kteří nejsou schopni používat svůj supr čupr diář a potřebují mít rozvrh dne stále na očích. Skvělé na tom je, že jsou v těchto předepsané jen dny v týdnu a datum si dopíšete sami, takže plánovač můžete začít používat v jakoukoli dobu, aniž byste měli výčitky, že plýtváte papírem. A ty sešity asi nikdy v životě nepoužiju, protože jsou tak krásný, že se na ně budu radši jen koukat. :)

Why nobody told me about the "handiness" of desk planners before? I just love them because I'm always too lazy for going to my handbag and bringing my regular planner to the table and it also contributes to being organized throughout the day spent at home. And by the way those notebooks - I'm never ever going to use them because it would break my heart they are just too cute. :-P


  

Tohle jsou jediné dvě věci z Primarku, zbytek je tedy z Hemy. Papír stál asi euro padesát a jelikož mi přijede za dva týdny na návštěvu kamarádka Anička, která měla v lednu narozeniny, potřebovala jsem něco, co na sobě nemá Vánoční motivy a bude vypadat hezky - myslím, že mise splněna. ;) Na co jsem ale v rámci objevů pyšná nejvíc, je tahle nástěnka, na kterou jsem přidala polaroidové fotky a vážně tenhle výtvor miluju!;) Najdete ji tam i s těmi citáty a kolíčky za 8 euro.

These are the only 2 items from Primark, the rest you can get in Hema. I love my "polaroid" board.   

Tahle dekorační světýlka Vám dokážou skvěle zútulnit ložnici, jen jsem do nich v den focení neměla baterky, určitě je ale uvidíte v akci na videu. :) Za nimi je fotka s mamčou, kterou mám hrozně ráda (fotku i maminku;)). No a uznejte, že krabici s kapesníčky za euro jsem tam taky nemohla nechat.

I really like the way these decoration lights make your bedroom more cozy (and the tissue box does it as well ;)).

Takže až budete mít cestu do Holandska, víte kam musíte zamířit!!;) Zajímalo by mě, jak jste na tom s nakupováním podobných věcí Vy. ;)

Dobrou,
Z.

6 komentářů:

 1. Já se podobným obchodům snažím vyhýbat, protože bych to tam asi vykoupila, ale čas od času si taky pořídám nějakou takovou "blbůstku", kterou ale nutně ptořebuju :D
  Double Infinity by Ella

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ta to obdivuju Tvou vůli, já to očividně nezvládám. :-P :D

   Vymazat
 2. Tak jak to tak vidím, Hemu bych vykoupila :D Zbožňuju všechny možný sešítky a lepíky a washi pásky a..... :D Díky za tipy :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No tak v tom případě bys tam byla jako v ráji, to je jasný! ;) Já jsem na tom úplně stejně. :) Já děkuju za komentář. ;) <3

   Vymazat
 3. Cestu do Holandska mám v srpnu :-) Takže Hema, jo?

  Giveaway

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je super! ;) Jojo,Hemu určitě nevynechat!! ;)

   Vymazat