neděle 6. prosince 2015

KIND OF A "DEEP" ARTICLE THIS TIME

 


Značka Calvin Klein přišla na podzim s novou vůní, jejíž kampaň je nabitá vášní, láskou a spojením lidí, kteří jsou ve Vašem životě osudoví. Když jsem dostala možnost tento parfém vyzkoušet s prosbou, zda bych mohla sepsat pár vět právě o někom takovém, neváhala jsem ani minutu, přestože obvykle u mě moc osobních článků nenajdete..

Calvin Klein released a new fragrance during the fall season called Eternity Now and the main point of their campaign is to point out on people who came to your life and stay in your thoughts forever. I am a huge fan of this whole concept so when I had the opportunity to try these perfumes and write few words about my story I said YES in few seconds eventhough I usually don't post too much personal posts..


                  

Je mi totiž z toho všeho, co se kolem nás děje, tak nějak smutno. Po tom, co jsem se přestěhovala do Holandska, jsem si uvědomila, jak je vzácné mít "doma" lidi, kterým na Vás záleží a pomůžou Vám, i kdybyste jim zavolali třeba o půlnoci. Je kolikrát náročné tohle vidět, když v tom žijete a člověk se někdy až přistihne, jak to bere jako naprostou samozřejmost. 
Honestly I feel kind of sad about what has been going on recently around us. After I moved to the Netherlands I realized how valuable it is to have somebody "at home" who cares about you and who would try to help you no matter what. It may be difficult to see that and sometimes you catch yourself that you don't even pay that much attention because it's just what people close to each other do, right?
Jenomže pak čtete zprávy o tom, jak si někdo vyrazí vesele na koncert, z kterého není cesty zpět nebo se dozvíte příběh Vaší vždy veselé spolubydlící o tom, jak nějakou dobu musela přespávat na lavičce v parku, protože o všechno přišla a všichni se k ní otočili zády...a to jsou právě ty chvíle, kdy byste nejradši prolomili tu vzdálenost, která Vás od Vašich blízkých dělí a všechny najednou objali a řekli jim, jak moc šťastnými vás dělají.
But then you appear  reading newspapers about how an innocent person went to a concert and never came back or how was your allways-happy-to-be roommate sleeping on benches just few years ago because she didn't have anywhere else to go and her entire family turned to her back...those are the moments when you wish you were with your family and friends at home because you want to hug them so bad and tell them how happy they can make you.A jelikož se nám blíží Vánoce, které jsou skvělou záminkou k tomu dát najevo komukoliv, u něhož třeba stále váháte nebo se stydíte, co pro Vás znamená, udělejte to teď hned, protože ve výsledku je úplně jedno, jak jste se cítili před tím, hlavní je, že tím uděláte radost sobě i tomu dotyčnému. :) Pro mě letos Vánoce dostávají snad poprvé ten pravý náboj, protože už se nemůžu dočkat, až zase všechny uvidím a budeme si užívat společné chvilky s pohádkama a s mamkou budeme péct cukroví (kdyby nebylo těch dvou závěrečných zkoušek v příštím týdnu, tak bych už nejradši posunula čas :-P) a přiznám se, že šílení kolem dárků se mi letos nějak úplně vyhlo, protože i když to zní jako největší klišé na světě, letos je to o něčem jiném.

Because Christmas is here in few weeks I think it is the perfect timing of showing anybody you care about what he/she means to you so you haven't done that yet don't hesitate and do that NOW because not only the person will feel happy but you will feel enrinched as well. :) For me it's probably the first time when Christmas really is about spending lot of time together and being just happy (and eating christmas cookies and watching christmas fairy-tales haha;)). (If there were not those two huge final exams comming in the next week I would like to speed up the time little bit :-P).


A abyste se dozvěděli něco blíž k dámské vůni jako takové - je lehká, květinová a nevtíravá - cítím nejvíce pivoňku, ale najdete v ní také liči nebo květy broskvoně. Musím říct, že pro mě je na podzim jako dělaná, protože je lehce sladší, takže mi neevokuje svěží léto, ale spíše něco trochu "zemitějšího" (haha já tohle slovo nesnáším, ale nemůžu zrovna přijít na žádné jiné, které by to tak dobře vystihlo :-P). 

Pánská verze mi přijde něčím podobná, zároveň ale úplně jiná. Najdete v ní zázvor, kokos, cedr nebo pačuli, což samo o sobě vypovídá o tom, že se v ní snoubí sladčí prvky s těmi ostřejšími, mužnými. :-P

Just a little bit about the woman fragrance itself - it is light, flowery and very pleasant. I can feel a peony in it a lot but you can find there also lychee or peach blossom. In my view this is the perfect autumnal fragrance for me because it has a hint of sweetness so it doesn't feel like a fresh sunny summer but rather like something more grounded.

Men's version has something similar to the woman's one but it's also different in the same time. You can feel ginger, cocos, cedar or pachuli in it which speaks for itself - a mix of something sweet together with something strong and masculine. :-P

Good night everybody,
see you next week in Prague where I will be waaay more active on blog because there will be no school, no work, just Christmas Holiday!! <3

2 komentáře:

  1. Drzim palce, aby skusky dopadli dobre a prajem stastnu cestu domov. Snad sa tu cez Vianoce objavi viac clankov :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Moc moc děkuju!;) Jooo objeví, slibuju! ;) <3 Já zase přeji příjemný předvánoční čas, hlavně bez stresu. ;) :-P

      Vymazat