pondělí 21. prosince 2015

BOX FROM MARSEILLE

   

Dnes mám pro Vás jeden rychlý tip na balíček plný voňavého obsahu a když říkám voňavého, myslím tím extrémně voňavého - v pokoji mi to teď voní přímo jako v Provence. :) // Today I have a quick tip for you which includes nice packaging and amazingly smelling contain of it. If you have entered my room right now you would have felt like being in Provence in France. :)


   

Krabičku si můžete objednat na stránkách L'Opéra du Savon a najdete v ní každý měsíc kvalitní hand-made mýdla vyráběná přímo v Marseille, která obsahují jen ty nejkvalitnější ingredience (a taky skvěle vypadají). ;) // You can order this sweet box on L'Opéra du Savon webpage and inside of it you can find luxurious hand-made soaps made only from the best quality ingredient right in Marseille (and besides that they look gorgeous, don't you think? ;)).

  

Tento měsíc jsem v balíčku objevila obří kostku olivového mýdla na tělo, které si nejspíš vystavím v koupelně jako dekoraci - no nebylo by Vám líto takovou nádheru používat, haha? // This month I was pleased by a huge piece of olive oil soap for a body and I am planning to use it more as a decoration because...common, look at it - how could I use something sweet like this? :-P

  

Když jsem byla malá, pravidelně jsme jezdili každé léto ke známým do Port Grimaud v Provence, odkud jsme si s mamčou vozily tuny levandulových lístků, které jsme vždy usušily a zašily je do pytlíčků a pak jimi podarovaly celou rodinu. :) Vůně levandule mi tedy připomíná dětství, moře a bezstarostné prázdniny, takže jsem zajásala, když jsem vytáhla tohle levandulové mýdlo na ruce. Dále v balíčku najdete jemnou lufu na pleť a mušličku, která mi už leží na vaně. :) // We used to have a vacation in Port Grimaud in Provence every year when I was little and we always came home with lots of lavender leafes which we dryed with my mumm and we used to stuff small pieces of fabric by them and made a nice presents from it. That's why I can remember my childhood and sea and amazing time with my family when I smell lavender and this soap made me to feel all those things again. :) It's for your hands and I think I will be excited about washing my hands more than I have ever been before, haha. :) Then I found there also a very gentle loofa fro your face and a sheashell which is already lying on my "bath-shelf" and looks really nice. :)

  

Myslím, že pokud stále ještě přemýšlíte, co dát mamince/kamarádce k Vánocům, tak předplatným luxusních mýdel nikdy nic nezkazíte. :) // If you are still struggling about what to give to your mumm/friend as a Christmas presents I think a prepay of this luxurious box is a nice idea. 

You can order it from any place in the world which is great.

I hope you are having wonderful Christmas time!

Zuza

5 komentářů:

 1. Tak to je opravdu moc krasny balicek, ja sice na tuha mydla moc nejsem, ale jako darek by to bylo super :)

  OdpovědětVymazat
 2. Tak to je opravdu moc krasny balicek, ja sice na tuha mydla moc nejsem, ale jako darek by to bylo super :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já normálně taky ne, ale tahle mýdla mě vážně nadchla, je poznat, že jsou kvalitní. :) Jojo souhlas, jako dárek je to moc pěkný. :)

   Vymazat
 3. Já teda na tuhá mýdla vůbec nejsem, ale vypadají krásně a dokážu si představit jak krásně voní :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To úplně chápu, já je taky nikdy nějak neprožívala, ale tahle bych mohla vážně klidně dostávat každý měsíc. :-P

   Vymazat