čtvrtek 22. října 2015

QUICK EYEBROW ROUTINE - video

   

Jak jsem již zmiňovala minule, osvědčená Too Faced Brow-nie Brow tužka mi už došla, a tak jsem přemýšlela, co budu používat dál, protože přestože mám zásoby produktů na obočí, všechno je na mě teď už tmavé. Pak jsem si ale vzpomněla na brow gel od Maybelline, který jsem doplnila o Brow Wiz od Anastasia Beverly Hills a vznikla z toho nová „eyebrow routine“, která netrvá déle než minutu. 


As I have already mentioned I had run out of my beloved Brow-nie Brow pencil so I was trying to figure out which products of my makeup collection I could combine to set a new eyebrow routine and I just fall in love with this specific combo. The eyebrow gel is amazing because it makes your eyebrow hair more obvious and it fixes it but in the same time it doesn’t feel sticky at all and it still looks like your eyebrow. Then I just do some little touch ups here and there with brow Wiz which would be normally too dark for me on itself in this time of the year and I am ready to go – the whole process doesn’t take more than a minute.

   

Obočí je na videu bohužel vždy ta nejošemetnější věc, protože minimálně mně to vždycky „sežere“ všechnu barvu a pak to vypadá, jako kdybych si s ním nic neudělala a bohužel ani dnes ten rozdíl není tak patrný, což mě mrzí, protože na živo to vypadá vážně skvěle! ;) Pointa je ale v tom, že byste měli brow gel od Maybelline taky vyzkoušet, protože ostatní, které jsem zkoušela, mu nesahají ani po paty. :-P


Unfortunately in the video you can’t see that much of the difference and overall it doesn’t look as good as in person which is a shame but the point is that you should definitelly try the Brow Drama gel by Maybelline because other brow gels I tried can’t keep up with this one at all.

               

Brow Wiz seženete na cultbeauty a brow gel za supr cenu na parfums (já už mám objednáno druhé balení :-P). 

Mějte se hezky,
Z.


2 komentáře:

  1. Juchů, mám předčasný Vánoce - konečně videjko :). Samozřejmě chápu, že teď nemáš čas a naprosto to toleruji, ale musím přiznat, žes mi vážně chyběla ♥. P.S. akorát mi došel Alverde gel a je čas na změnu, jdu do toho :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Jee Luci ty jsi zlatá, udělala jsi mi hroznou radost!!! <3 :-* Já vím, moc mě to mrzí, ale bohužel je to teď hektické, už se do toho ale začínám zase dostávat. :-P Ještě jednou moc děkuju Luci!:)

      Vymazat