pondělí 19. října 2015

MY CURRENT COSMETIC BAG #2

L'Oréal Color Infallible - 016 Coconut Shake, MAC Lip Pencil - Soar, Anastasia Beverly Hills Brow Wiz - Taupe, Maybelline Brow Drama - Dark Blond, Urban Decay Perversion Mascara, essence longlasting lipstick - 03 Come Naturally,  Catrice Camouflage Cream - 010 Ivory


Jelikož se tu už nezvykle dlouho neobjevil kosmetický článek, tak jsem si řekla, že Vám dnes rovnou ukážu produkty, které poslední dobou používám nejčastěji a většina z nich mě hrozně baví.
I noticed that there hasn't been a cosmetic-related post for a while and because it's so unusual for underthesheets today you will spend some time with a content of my current cosmetic bag. :)Slavný korektor Camouflage od Catrice jsem si pořídila v holandském Kruidvatu (což jsem se dokonce už i naučila vyslovovat :-P), protože svůj milovaný Dermacol Cover jsem nechala v Praze, ale přiznám se, že jsem ani moc dlouho netruchlila, jelikož ho Camouflage zastoupil téměř na 100%. Určitě o něm ode mě neslyšíte naposled.

Došla mi má "Holy Grail" tužka na obočí od Too Faced a jelikož jsem teď místo kosmetiky kupovala věci jako jídlo a toaletní papír (haha vítej ve světě dospělých, Zuzi! :D), byla jsem donucená vymyslet nouzové řešení z toho, co jsem měla a ve výsledku se ukázalo, že kombinace Brow Gelu od Maybelline s lehkou pomocí tužky Brow Wiz od ABH (která je na mě samotná na podzim/v zimě moc výrazná), funguje víc než skvěle. Chystám se natočit pro inspiraci názorné video. :)

Poslední dobou jsem si navykla používat neutrální podkladový stín, aby se následně s barevnými stíny lépe pracovalo a kouřový efekt byl přirozenější a odstín "Coconut Shake" z kolekce oblíbených Color Infallible od L'Oréalu je na to jako dělaný. 

Perversion řasenka od UD patří k těm nejlepším, co jsem kdy měla. Jediné co mě na ní vždycky trochu štvalo, bylo to, že ten "wau" efekt, kterého člověk docílil po nanesení, po nějaké době lehce spadl. O to větší byla má radost, když jsem ji zase po nějaké době vytáhla a zjistila, že byla tato lehká vada napravena tím, že trochu vyschla. :-P A jo, vím, že by se měla řasenka po třech měsících vyhazovat, ale mějte to srdce, když si představíte tu trojcifernou částku, kterou jste za ní dali a hlavně když šlape jako nová!
I bet you have heart of the famous Camouflage and if not you should definitely try it out if you have the chance!;) I forgot my most-beloved corrector "Cover" (by Czech brand Dermacol) at home but I have to admit that the mourning time wasn't long at all because Camouflage by Catrice is almost that good as the Dermacol one. I'm sure this is not the last time you hear about it!

Next item I have been missing is my Brow-nie Brow Pencil by Too Faced which is my Holy Grail among brow products. But because living on your own is tough and sometimes you have to shop grocery and toilet paper instead of cosmetics (haha welcome in the adult world Zuzana!)  I was trying to work with what I actually have and I have to admit that it ended up pretty well! The combination of Maybelline Brow Gel with a little bit of touch of Brow Wiz (which is usually too dark for me during this season) looks just fab! Video tutorial is comming soon. :)

I noticed that the One and Only Nikkie from Nikkie Tutorials (who is actually Dutch and lives an hour from my place and I found it out just few days ago after I moved to the Netherlands - isn't life just great? :-P)  quite often uses a base shadow to blend everything smoothly and I found it helpfull as well so I started using a L'Oréal  Infallible pigment called "Coconut Shaked".

I am quite picky when it comes to mascaras so when I tell you that Perversion by Urban Decay is one of the few best ones in my makeup collection I mean it. :-P But there is still one thing about it which has always driven my little bit crazy and it's the fact that after few minutes from application the eyelashes fall down a little. That's why I was nicely surprised that this issue is fixed after a while I haven't been using it because it got more dry. And yes, I know you should replace you mascara every three months who actually does that?! Especially if you can still remember the price tag!!! :D

MAC Lip Pencil - Soar, essence - longlasting lipstick - 03 Come Naturally

Protože miluju trend "mauve" rtěnek (a taky Kylie Jenner :-P) a podzim si o to přímo říká, vytáhla jsem opět naprosto úchvatnou rtěnku od essence, kterou mi darovala k narozeninám nejhodnější Mia a přestože říkala, že je to limitka, tak mám pocit, že jsem ji viděla normálně v prodeji ještě i dlouho poté, tak při příští návštěvě drogérky omrkněte essence stojany, protože za ty peníze je to vážně skvělá rtěnka. 
All kinds of mauve lips have been actually a hot trend recently and I have two reasons for you why you should start wearing them too:
1. It's fall and when if not now?!
2. We all love Kylie, right? :-P

I got this essence lipstick from amazing Mia and I literally adore it because I don't have any similar color as this one in my makeup collection and it looks kind of classy-ish with just a simple eye makeup. Konturku Sour od MACu jsem si pořizovala těsně před státnicemi jako odměnu za jednu ze zkoušek a jelikož jsem záhy na to úspěšně odstátnicovala a dostala se na školu, o které jsem snila už tři čtvrtě roku předtím, vzpomínám na to období docela ráda a vybaví se mi vždy, když po ní sáhnu. :) Dohromady s essence rtěnkou tvoří ideální podzimní dvojku.
Everytime I use this Soar lip pencil by MAC I come back in time in my thoughts into the time of this Spring when I had so many exams at my bachelor (this was a reward for one of them;)) followed by succesfull graduation and admitting to my dream school where I am right now so this whole nostalgic feeling makes me really happy. Plus it goes perfectly with that essence lipstick.

   

Pomalu ale jistě začínám zjišťovat, že přestože mám Tanyu Burr moc ráda, vyhovují nám naprosto odlišné produkty. Stejnou chybu jako s Glow Sheer od Narsu (naštvanou recenzi najdete zde :D), jsem udělala i s Wake Me Up korektorem, který Tanya přímo miluje a mně přijde, že skoro nic nedělá a navíc i ten nejsvětlejší odstín byl na mě i v létě moc oranžový. Používám ho tedy jako podklad pod Nars Radiant Creamy Concealer pro vyrovnání fialových kruhů, ale není to žádná sláva.

Naopak Better Skin makeup od Maybelline mě moc mile překvapil. Mám pocit, že jsem o něm nikdy neslyšela, proto jsem na jedné Maybelline akci zajásala, že chystají novinku a Evča z PR na mě koukala jako na exota, protože tento makeup je v regálech už nějakou chvíli. :-P Řeknu Vám, že je ale velká škoda, že se o něm nemluví častěji, protože je moc fajn a odstín 005 light beige je krásně světlý a je vážně béžový, takže žádná oranžová - další věc, na kterou musíte mrknout, píšete si?! ;)
Unfortunatelly Wake Me Up concealer didn't impress me at all eventhough I was fully prepared to adopt it as my new baby. :) It's just too liquidy and even the lightest shade was too orange-y for me even during the summer time. I use it as a base under the Nars concealer to compensate the purple color of my under eye area but I don't love it.

Urban Decay - Naked palette, Rimmel Wake Me Up concealer - 010 Ivory, Maybelline Superstary Better Skin Foundation - 005 Light Beige, MUA Blush - Cupcake, Nars Radiant Creamy Concealer - Chantilly

Kdo mě zná, ví, že tahle chvíle musela přijít. :D Pokud byste se mě zeptali, který kosmetický produkt bych si vybrala, kdybych mohla zmínit jen jeden, byla by to tahle Naked. Nechápu, jak může mít někdo dvojky, trojky, Smoked (jmenuje se to tak? :D), Basics a tak dále a nemít tenhle poklad! Já ji dostala od tety, která se vracela z Ameriky zrovna, když ji UD uvedla na trh, to znamená, že ji používám denně již dobrých 5-6 let a na dno jsem prodřela jen Virgin (který používám jakože doslova denně na zvýraznění "toho místa pod obočím";)). Proto si myslím, že do některých kosmetických produktů se vyplatí investovat, protože ve výsledku ještě ušetříte v porovnání s těmi drogerkovými a stíny jsou zrovna tím případem. :)
C'mon you knew this WOULD happen! :-P The original Naked is my most-beloved cosmetic item of all time. I still don't get how it is possible that there are some people who have Naked 2, 3, Smoked (is that the right name for it? :-P), Basics etc. but don't own this darling. I got it as a gift from my aunt who was just having vacation in the US when this Naked palette was launched and I sware I have been using it almost every day since then and except "Virgin" (which I've been using literally every day for the "under eyebrow highlight" :-P) there are no hit-the-pan areas. That's why I thing it's maybe wise to invest some money into a little more expensive product because after all it costs you less money than the drugstore one which you run out of quickly. :)

Urban Decay - Naked Palette

Proč mi nikdo neřekl dřív, že jsou MUA tvářenky tak boží? :-P Až se k nim zase dostanu osobně, kupuju snad všechny odstíny, protože nezlobte se na mě, ale tohle za libru padesát? :D Odstín Cupcake je takový nenápadný, a proto krásně ladí k těm tmavším rtům.
I'm just wondering why nobody told me how much amazing the MUA blushes are! I will definitelly buy all of them when I am in a British drugstore again because 1,50 pounds? Really? :D This shade called Cupcake fits really nice to darker lips.

MUA Blusher - Cupcake

No a to je z toho, co jsem Vám chtěla dnes ukázat, vše. :) Strefila jsem se do některého z produktů, který také právě používáte? A co skrývá Vaše kosmetická taštička? ;)

Všem přeji úspěšný týden, mě čekají mé dvě první zkoušky na magistrovi, tak jsem zvědavá a ve středu cesta domů, kde pobudu pár dní, ani nevíte, jak moc se těšííím!! <3
Z.
That's all for today, did I mention any exact same product as you have been using recently?;) If yes I will be happy if you leave a comment about it down below and if not you should definitelly tell me which products are hidden inside of your cosmetic bag!

I wish you all the most succesful week, I have my first Master-exam in few hours and then after two days there is another one but after that I am going hooome for few days which makes me soo happy because there is no place like home!;)
Z.

bag - Tally Weijl

6 komentářů:

 1. Mám ráda tyhle články :) Moc se mi líbí obsah tvojí taštičky :) A asi budu muset dojít pro ten korektor od Catrice, když už i ty ho chválíš.. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To mám radost, mě taky vždycky na ostatních blozích baví, moc děkuju. ;)) Jojoo, je vážně moc fajn, je to první tuhý korektor, který funguje i na kruhy pod očima!!:-P

   Vymazat
 2. Kruhy pod očima sice zakryje, ale to ti nesmí být přes třicet - najednou jsou vidět i ty vrásky, které nemám! Jako nějaké jo, ale ne tolik! Mnohem lepší je Instant od Clarins, cenově jsme sice jinde, ale vychází lépe než Nars. A ten Better skin mi leze dost do pórů (takže jedině s bází) a přijde mi spíš růžový než béžový. A podle mě se o něm nemluví, protože ho blogerky nedostaly :-))

  OdpovědětVymazat
 3. Zrovna jsem našla tvůj blog a nechápu, jak jsem tě nemohla znát, protože je perfektní! :) jsi mi hrozně sympatická :)) Takže sleduji a těším se na další tvé příspěvky :)

  www.stylesolution.cz

  OdpovědětVymazat