úterý 13. října 2015

MOVIE&BOOK YOU WILL FALL IN LOVE WITH (even if you are not a romantic freak;))


Ahoj všem, 

já vím, já vím, slibovala jsem video a články a místo toho to tu zeje prázdnotou, je toho teď šíleně moc a já nejsem v time-managementu úplný přeborník. Než však začal ten šílený kolotoč "nová země - nová škola - nová práce - další aktivity", stihla jsem přečíst knížku, o které bych Vám dnes ráda pověděla, protože především její zfilmovaná verze ve mě zanechala takový ten pocit, kdy se musíte usmívat, když si ten příběh vybavíte.

I know I know I've been terrible in posting articles recently, let's say it has been so many things going on and the fact that I'm not the best "time-management person" ever also counts. :-P But before this crazy time of new school - new country - new work - new friends began happening I had read a book and also seen it's movie version and both are going to melt your heart.

   

Přestože si na amerických romantických komediích neujíždím, protože mi přijdou všechny "na jedno brdo", "S láskou Rosie" má nápad i vtip a Lily Collins si Vás tímto filmem naprosto získá! ;) 

Eventhough I'm not a big fan of romantic American comedies (because in my view they all are just the same), "Love, Rosie" is special, it has a great sense of humour and Lily Collins is just a babe!

   

Jelikož jsem se tak zamilovala do filmu a hodně lidí si knížku chválilo, pořídila jsem si i tu a je to příjemná oddychovka, kterou přelouskáte za dva večery, takže ji taky můžu jen doporučit, i když film mě výjimečně zasáhl o něco více a plánuji už několik dní, že si ho pustím znovu. :-P


Na jakou knížku nebo film nemůžete zapomenout Vy?

Because lots of people were raving about the book as well it was on the top of my reading list and I would consider it as a nice book for relax when you don't want to think too much. :) But still the movie is the absolute must-seen and I have been planing to watch it again which is quite unusual for me.


Do you also have a book or movie you just can't get out of your head?


Good night,
Z. <3

12 komentářů:

 1. Tak to mně se zase mnohem více líbila knížka, většinou to tak mám. Zdálo se mi, že film byl dost "ořezaný" a spousta věcí tam byla jinak než v knížce. A koukám že máš na poličce i Nesba, to je dobrá volba! Přečetla jsem od něj všechny knížky, teď mám v knihovně zamluvenou tu nejnovější a už se nemůžu dočkat, až mi napíší, že tam na mě čeká :D

  http://kiss-beauty.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No já právě nejdřív viděla film, takže mi v něm nic nechybělo a knížka mi pak přišla místy zbytečně "natáhnutá". :D Ale jsem většinou taky víc pro knížku než film. :-P Jojoo, na Nesba se hrozně těším, četla jsem zatím jen Lovce hlav, který mě zase tak neohromil, ale případy s Harrym Holem jsou prý lepší, tak jsem hrozně zvědavá.:) To úplně chápu, tak ať se Ti libí!!;))
   Z.

   Vymazat
 2. Já jsem včera dočetla knížku Než jsem te poznala a ta je dokonala. Myslím že na ni jen tak nezapomenu :) psala jsem článek na blogu o ty knížce :) když tak se koukni :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tyy jo Káji knížka vypadá přímo skvěle, taky jsem o Jojo Moyesové hodně slyšela, připisuju na wishlist a moc děkuju za tip!!;))

   Vymazat
 3. Tyjo, tak tímhle směrem se většinou v knížkách neubírám, ani filmy mě moc nelákají. Ale možná bych jí mohla dát šanci :) Nebo si o nějakém dlouhém podzimním večeru pustím film, i když teda, těch dlouhých večerů teď moc nemám a spíš bych potřebovala několik hodin denně navíc :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já to tak střídám, někdy mám ráda takové ty klasiky, třeba i náročnější a někdy mám prostě náladu na to si jen tak v klídku odpočívat u něčeho jako je tohle. :) Každopádně film se pro dlouhý podzimní večer víc než hodí, doufám, že se Ti taky bude líbit!!;))

   Vymazat
 4. Film se mi hrozně líbil, ke knížce jsem se ale nedostala. Většinou se moc od nových romantických filmů nedostávám ke knižním verzím... až na vyjímky u nějakých starších klasik. U těhlech mi většinou stačí jen film a musím říct, že tenhle byl vážně super! :) Skvělá oddychovka a zas v romantickém žánru něco trochu jiného :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kačí u mě to bylo snad poprvé, proto o tom tak nadšeně píšu.:D Jojo, naprostý souhlas!;))

   Vymazat
 5. Zdravím,
  Váš blog je velmi inspirativní a krásně napsaný :)
  ❤ ❤ Podívejte se také na GIVEAWAY na našem webu. Vyhrát můžete voucher na profesionální focení v ateliéru a také spoustu kosmetických produktů značky INGLOT :)
  Děkujeme a všem přejeme hodně štěstí!

  http://www.gistudio.cz/2015/10/giveaway-aneb-zanetka-gi-oslavi-sve-28-narozky-❤/

  OdpovědětVymazat
 6. Je pravda, že to je romantická komedie, která mě za poslední rok dva zaujala.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To mám radost, že jsme na tom stejně, taky si nevybavuji žádnou jinou za poslední dobu, která by mě tak bavila. :)

   Vymazat