úterý 28. července 2015

CO SE ZPLIHLÝMI VLASY?

               

Jak jsem již psala pod videem, na styling vlasů jsem strašně nešikovná a asi nikdy nepochopím, jak si může Ingrid Nilsen během pěti vteřin vykouzlit na hlavě něco, co by se mi nepovedlo vytvořit ani za pár hodin. :-P Mám od přírody rovné vlasy jako hřebíky (neustále se mě někdo ptá, jestli mě baví si je každý den žehlit :D) a jelikož jich mám docela dost, tak jsou neskutečně těžké a bez objemu - když s nimi nic neudělám, tak jsou připlácnuté k hlavě, což nevypadá moc reprezentativně.


Našla jsem však produkty, které mi v těchto ohledech dost usnadňují život a dnes bych se s Vámi o ně chtěla podělit. Většinou nepoužívám úplně všechny najednou, ale mám vyzkoušené, že i tak žádný z nich vlasy nezatěžuje, naopak jim dodá objem.


   
Nivea Stylingová Pěna
Myslím, že tenhle produkt je nejmíň zajímavý ze všech a není moc co k němu říct, možná jen to, že funguje a neslepuje ani nezatěžuje vlasy.

got2b Guardian Angel Heat Protector
Nejspíš existují i kvalitnější spreje na ochranu vlasů a několik jsem jich vyzkoušela, ale vždy jsem se vrátila k tomuto, protože zároveň funguje i jako sprej na vlasy - vlny mi s ním vydrží, dokud si neumyju vlasy, což se mi s žádným jiným produktem zatím nepodařilo.

L'Oréal Elséve Extraordinary Oil
Tento produkt je novinkou a jedná se o směs olejů, které vytvoří gel, takže nemusíte být při nanášení tak opatrní na zmaštění vlasů jako u suchých olejů. Gel jsem jsem zkoušela zatím jen párkrát, tak dám ještě vědět, jak si vede. :)
Celá tato řada od BK je skvělá a tato leave-in péče se jim vážně povedla. Většinu podobných produktů jsem používala spíše jen pro pocit, a proto mi to nikdy moc dlouho nevydrželo, ale u tohoto spreje vidím, že vážně něco dělá, takže ho používám pravidelně. :)


   
Paul Mitchell Extra-Body Finishing Spray
Hrozně dlouho jsem si přála vyzkoušet něco od Paul Mitchell, protože jak americké youtuberky, tak kadeřnice, o této značce básnily. Objevila jsem ji v německém Douglasu a vybrala jsem fixační sprej, který dodá vlasům texturu, ale opět je nezatíží.
Věřím, že minimálně jedna z nás má tento "suprkartáč" doma, já čekám, až mi doslouží a pořídím si ten skládací s ovečkami Shaun (haha já vím, je mi jen pětadvacet :D), který obhlížím už nějakou dobu v Parfums. :)
O tomto otočném kartáči - fénu jsem přemýšlela už od té doby, co jsem ho viděla ve videích britských youtuberek, ale upřímně jsem se trochu bála, aby to fungovalo a já neinvestovala do další zbytečnosti. Můžu ho však s klidným srdcem doporučit, protože je to supr věc zvlášť pro ty, kteří prostě nejsou schopni vyfoukat si obstojně vlasy přes kulatý kartáč (ehm, hlásím se jako první :-P).

Wella Pro Curl Conical
Jak jsem psala již výše, máloco mi dokáže vlny natočit na déle než hodinu a tato kulma s keramickým povrchem to zvládá na jedničku, navíc manipulace s ní není vůbec nic těžkého. :) Nastavuji ji na 160 °C a prameny nahřívám jen pár vteřin a vážně drží, dokud si vlasy neumyji.

A jak jste na tom se stylingem vlasů Vy? Taky to není Vaše silná stránka nebo Vám to naopak jde jako po másle? ;)

10 komentářů:

 1. Máš krásné vlasy, taky bych chtěla aby se mi někdy podařilo si takhle nakulmovat vlasy, zatím neúspěšně:D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Haha moc moc děkuju, není to nic těžkého, párkrát to člověk natrénuje a je to. ;))

   Vymazat
 2. Chválím vlasy, máš je fakt moc krásné. Já mám otočný kartáč od Rowenty taky a vůbec si už bez něj neumím představit vyfoukání vlasů. Dřív jsem měla pevný, neotočný a tohle je o hodně pohodlnější, i když chvilku trvá, než se s ním člověk sžije.

  www.simply-pleasures.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jee Leni moc děkuju!! Mám to stejně, taky po něm teď sahám stále častěji, přijde mi, že jsou po něm vlasy hezčí.:) Já byla právě překvapená, jak rychle jsem se s ním naučila a tojsem vážně na tyhle věci nešikovná. :-P

   Vymazat
 3. Objem vlasů řeším neustále. Zkouším různé přípravky a stále jsem nenašla to pravé. Mrknu na tu pěnu Nivea

  Jsi krasna

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To moc dobře znám. :( Ta pěna je co se týče funkčnosti takový průměr, ale jako jedna z mála mi nevysušuje pokožku hlavy, vždycky jsem se po aplikaci tužidla potýkala s lupami.:( Tak snad Ti bude vyhovovat. :)

   Vymazat
 4. Kulmofén od Rowenty používám už asi 7 let, mám ještě ten starší typ, ale je taky super, vlasy mám vyfoukané jako od kadeřnice. Kónickou kulmu mám doma taky, ale vůbec mi to s ní nejde :).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jsem moc ráda, že nejsem jediná, kdo je z něj tak nadšený!;) Já se ještě musím naučit foukat vlasy takovým směrem, aby měly více objemu, ale to je snad jen o zvyku. :) Jee vážně? Mně to s ní přijde právě jednodušší než třeba s klasickou kulmou. :)

   Vymazat