středa 3. června 2015

MAY FAVOURITES - video

                     

Tentokrát mám z oblíbenců velkou radost, protože jsou to produkty, za které bych dala ruku do ohně a mě vždycky baví, když Vám můžu doporučit něco, co za to vážně stojí. ;)


Na úvod tu mám úplnou klasiku - Color Tattoo zná a miluje snad každý a odstín "On and on Bronze" je ten nejuniverzálnější ze všech. To však neznamená, že by byl o něco méně zajímavý než ty ostatní, spíš naopak. ;) Já ho používám úplně vždycky, když nemám moc času, ale chci, aby to vypadalo, že jsem si s líčením dala práci. Stačí ho totiž nanést přes celé víčko a lehce nad něj a tyto přechody potom rozmazat do ztracena a voilá - máte dokonale vystínované oko a díky zajímavým měděným odleskům i nezvykle prohloubený pohled.


    

Další věcí, kterou mám již nějaký ten pátek a minulý měsíc jsem ji opět vytáhla, je makeup Pro Longwear od MACu, který jsem milovala minulý rok na jaře. Skoro vždy, když ho mám na sobě, mi někdo řekne, co jsem dělala s pletí, že vypadá tak pěkně. :-P On Vám totiž vykouzlí takový efekt dokonalé pleti, aniž by byl vidět, což se jen tak nevidí. Navíc vydrží na pletí opravdu celý den, až se tomu vždy při večerním odličování divím. :-P

Řasenka od Esteé Lauder je poslední dobou mým nerozlučným parťákem, protože dokáže řasy nádherně zvýraznit. Obsahuje nepatrná vlákenka, která se na ně nalepí, a tím je zahustí a prodlouží, po čemž touží asi každá z nás.:)


    

Přiznám se, že další produkt mě dost překvapil, protože jsem na tekuté linky nikdy nebyla a možná nebudu ani v budoucnu, pokud se však nebude jednat o ty od Urban Decay.;) Poté, co štěteček otřete pořádně o hrdlo, s nimi můžete provést tak precizní práci, že byste strčili do kapsy i profesionální vizážisty. Navíc jsou černo-černé a DRŽÍ! Můžete se s nimi potit v posilovně, sprchovat se a další zatěžkávací činnosti a linky jsou stále ve stoprocentní kvalitě a nikam se neztrácejí ani neopadávají. Další věc, která se UD vážně povedla!


   

Teď určitě nepřekvapím ty, kteří sledují instagram a facebook, protože jsem sdílela fotku slavného NUXE balzámu, který jsem chtěla vyzkoušet už strašně dlouho, ale jak jsem říkala v Lip Product Addict videu, hledání ideálního balzámu jsem už tak nějak vzdala a vyřešila jsem to tak, že jsem si začala vyrábět podomácky svoje vlastní.:)  No a teď beru vše zpět a říkám, že TOHLE  je ten balzám, který jsem hledala. Rty Vám dokáže zvláčnit během pár vteřin a na noc je naprosto ideální. Někoho by mohla odradit vyšší cena (kupovala jsem na parfums za  225,-), ale vzhledem k obřímu množství, mi zase nijak přemrštěná nepřijde.:) Pokud máte problém se suchými rty, určitě do něj běžte!

Na závěr bych se chtěla omluvit, že jak blog, tak youtube kanál teď pojedou chvíli v dost nouzovém režimu, protože mě čekají 18.6. státnice, do toho ještě zkoušky a práce, takže mi bohužel nezbývá na blogování čas, ale hned, jak budu mít vše hotovo, budu tu zpět v plné síle, protože mám hodně plánů a hlavně jedno velké překvapení, tak je na co se těšit. :) Moc děkuju za pochopení a zatím se mějte krásně,

Z.

2 komentáře:

  1. Video jsem viděla ráno u snídaně a máš uplně krásně nalíčené oči :). Už dlouho mě láká ten makeup od MAC a taky NUXE balzám, který ted skoro všichni chválí :). A přeju hodně štěstí u zkoušek a státnic. Mě čeká poslední, nejtěžší zkouška příští týden...

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Jee tak to moc děkuju, je to vážně jen to Colortattoo.;)) To se vůbec nedivím, oba dva produkty stojí za to!;) Tak to taky budu moc držet palce, ať zkoušku zvládneš, děkuju moc!;)

      Vymazat