středa 24. června 2015

DEZINFEKCE PRO VAŠE TVÁŘENKY? PROČ NE ;)


    

Poprvé mi o tomto produktu pověděla Mia a když jsem si následně přečetla článek o tom, jak si nějaká Američanka půjčila korektor od kamarádky, která byla přenašečkou zlatého streptokoka, který se té první dostal do páteřních nervů a ona následně ochrnula (jasně, že tohle je extrém, ale chápete, co tím chci řct :)), úplně jsem se všech nevydezinfikovaných produktů štítila a neustále jsem uháněla Miu, aby mi poslala odkaz, kde se dá tento produkt pořídit.


   
Jedná se o dezinfekci na pudrové produkty (já ji použila i na ty krémové a zatím žijou :D), neboť i tam se nachází a množí bakterie úplně stejně jako na štětcích, které kvůli tomu často myjeme či právě dezinfikujeme. O čištění produktů se však nikdo moc nestará a mně tohle vrtalo hlavou už dřív - představte si, že na štětcích kromě makeupu zůstávají i drobné mikročástečky kůže, které zanášíte do produktů a všechno se tam následně pěkně hromadí a "roste" a co teprve, když nelíčíte jen sebe. :-PFirma BeautySoClean přišla tedy s dezinfekčním sprejem, který je uzpůsobený přímo na pudrové produkty - pokud je totiž dezinfikujete stejným sprejem, který používáte na štětce, může to změnit konzistenci pudru, o což asi nikdo nestojí.:)

Dezinfekční sprej a další produkty od této značky seženete na makeupgroup.cz a pokud za sebou máte rekvalifikační vizážistický kurz, tak dostanete velkou slevu (mám pocit, že to bylo až 30%, takže jsem ve výsledku měla větší balení spreje za cenu téměř toho cestovního, což už je vážně znát :)).

Mně se koncept moc líbí a mám hned lepší pocit, když vím, že už z mé kosmetické sbírky není hromadiště bakterií. :-P

Co si o tom myslíte? ;)

p.s.: Moc moc moc děkuju za všechny úžasné komentáře k předešlému článku, všechny tipy na články a videa jsem si zapsala a budu na nich pracovat.;) O víkendu na komentáře odpovím, jen jsem chtěla takto hromadně poděkovat! <3

Dobrou,
Z.

15 komentářů:

 1. Je pravda, že na ty množící se bakterie v mých produktech taky myslím čím dál častěji, musím ten čistič objednat a budu zase klidnější :)

  OdpovědětVymazat
 2. Já už jsem o čištění kosmetiky taky uvažovala dříve.. Když si vezmu, že některé pudrové výrobky mám třeba tři roky, fuj :D. Budu si muset sprej taky pořídit :)!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No já možná i ještě dýl. :-P Určitě je to věc, která se člověku doma neztratí, pokud toho má z kosmetiky víc.:)

   Vymazat
 3. To je super typ. Občas vezmu papírový ubrousek a z pudrových produktů odrhnu vrchní vrstvu. Věci jsou tak čistější a líp se s nimi pracuje.
  Jsi krasna

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jsem moc ráda.;) Jojo, já tohle dělám zase s krémovými produkty, ale vždycky je mi to strašně líto. :D

   Vymazat
 4. Pre profesionalov by to mala byt samozrejmost, pre priemernu zenu, ktora makeup z nikym nezdiela a nikdy nemala problemy celkom draha zalezitost. Ale zase, ak ma niekto pocit, ze to potrebuje... preco nie?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jojo, souhlasím, cena je vážně vysoko. :) Ale když mně to za ten pocit "čistoty" prostě stojí. :D

   Vymazat
 5. Určitě je to super nápad. Ale nemyslím si, že by to muselo bejt tak příšerně drahý. Stejně to je líh a něčím a ta cena je podle mýho názoru naprosto neúměrně vysoká. Já si počkám, až se rozkřikne poptávka a vyrobí nějaký cenově dostupný =o)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to vážně dost drahý, mě to samotnou překvapilo, když jsem přišla na stránky, ale nutně jsem tu věc potřebovala, takže nebylo zbytí. :-P Jojo, to by mohli.;)

   Vymazat
 6. Já dezinfikuju vodkou,kterou jsem nalila do rozprašovače :) Taky pořád lepší než nic :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to by mě nenapadlo. :D Jojo, to určitě jo.:)

   Vymazat
 7. Musím se přiznat, že na čištění produktů jsem lajdák. Používám je jen na sobě a štětce myji pravidelně, tak to ve mně zatím nevyvolává nějakou hrůzu. Jakmile mi ale cinkne nějaký produkt na čištění do nosu, okamžitě po něm jdu! :)

  www.rinakrois.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem to právě dřív moc neřešila a chytlo mě to až teď, asi stárnu. :D Jojo, mám to stejně. ;)

   Vymazat
 8. Já dezinfikuji také jen alkoholem,..musím na tom ještě zapracovat! :)

  OdpovědětVymazat