středa 15. dubna 2015

WEEKEND VLOG - video

video se zobrazí po kliknutí na fotku

Uplynulý víkend jsem si hrozně užila, protože jsem měla v plánu stihnout celkem dost věcí, a napadlo mě, že Vás vezmu s sebou, tak určitě mrkněte na video.;)


    

Nejdřív jsme se vydaly s Aničkou na náplavku, kam přišla snad celá Praha, ale i tak to bylo hrozně fajn.
Stavily jsme se domů na oběd a pokračovaly jsme na Interbeauty, kde jsme měly sraz s Lukym (Luky taky natáčel, takže sledujte jeho kanál - natočili jsme i naše "outfity" ;)). Interbeauty bylo fajn, ale čekala jsem trochu pestřejší výběr, přesto i příště půjdu znovu a ráda.Z Interbeauty jsme zamířili na Bloges Market, kam jsem se hrozně těšila, protože jsme po cestě nabrali ještě mojí mamču a v Beauty Lounge seděly Linda s Miou, a tak jsem odpoledne strávila se skvělými lidmi. :) Pokud nevíte, co to bylo vlastně za akci, šlo o to, že se setkali blogeři (především fashion), kteří prodávali svoje oblečení a musím říct, že všechny blogerky bylyneskutečně příjemný a až budu mít chvilku, určitě si je dohledám a začnu sledovat. Dále jste se mohli nechat u holek v Beauty koutku nalíčit a nebo si nechat udělat vlasy od kadeřníků. Jinak ulovila jsem skvělé šaty z Haemka za 50,- a mamča si pořídila nádherný kabát taky z H&M za 500,-.;)

maminka <3
Akce končila až ve večerních hodinách a my jsme se s Miou dost vyčerpané vydaly k nám. To nám ale nebránilo v tom, abychom prokecaly dalších několik hodin. :-P

   V neděli jsme si skočily na oběd do Yum Yum ve Vodičkově ulici (moc doporučuju!;), kde nás vyzvedla Linda a jely jsme na Loreal party, kde se představoval nový produkt Sunkiss Jelly (věřím že jste o něm četly již všude možně a pokud ne, mrkněte k Mie a Natálce, sepsaly skvělý report z akce i s informacemi o produktu). Seznámila jsem se například s Teri, kterou mám hrozně ráda (mám zkouknutá snad všechna videa, která existují :-P) a po akci jsme s Lindou cestou domů ještě omrkly nový stojan Urban Decay v Palladiu a jelikož mám momentálně makeupovou úchylku, musela jsem poprosit o vzoreček Naked Skin Foundation, který mi úplně vyretušoval kůži na ruce (:D), tak jsem na něj hrozně zvědavá.

Hezký den,
Z.

8 komentářů:

 1. Skvělý článek a video Zuzi :) Super strávený víkend, řekla bych :)

  OdpovědětVymazat
 2. Video se mi moc líbí, vyzařuje z něj pozitivní energie :)

  OdpovědětVymazat
 3. To je tak super video! Jsi šikulka :) Byl to skvělý víkend <3

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju Lindi <3 Byl, doufám, že něco takového co nejdříve zopakujeme.:)

   Vymazat
 4. Ty jsi takový sluníčko! :) já chci na Náplavkůůů :(((

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jee Káji děkuju!;) Náplavka je vážně moc fajn zážitek, ale člověk musí vychytat dobu, aby se tam nemačkal s dalšími několika stovkami lidí. :-P

   Vymazat