středa 4. března 2015

TMI TAG S LUKYM - video

K dnešnímu videu jsem si přizvala mého dobrého kamaráda Lukáše, který má také Youtube channel, kde ho můžete sledovat pod jménem LBHauteFashion a zodpověděli jsme Vám pár otázek, které jsou někdy méně, někdy více na tělo.;)


Video se otevře po kliknutí na fotografii.:)


Doufám, že se u videa pobavíte stejně jako my a mějte se krásně.:)
Z.

8 komentářů:

 1. Super video :) nevěděla jsem ani, že natáčíš, asi jsem to nějak zaspala. :( Jsi moc sympatická a máš velmi příjemný hlas :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jee děkuju <3 Já jsem začala natáčet minulý týden, takže jsi o nic nepřišla, Vendy.;)

   Vymazat
 2. Příjemné video, oba dva Vás moc ráda sledují. Jinak film Dříve jsem také viděla a moc se mi líbí Ryan... :D Také se mi líbil v Bláznivé zatracené lásce a v Lovcích mafie :). S tím vstáváním to mám stejné, taky potřebuji ráno spoustu času na probuzení. Těším se na další video. Zu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc moc děkujeme!;) Haha v Bláznivé zatracené lásce byl taky neodolatelnej, hlavně ta svlíkací scéna. ;))
   Tak to jsem ráda, že nejsem sama, já prostě obdivuju lidi, kteří vyrazí do dvaceti minut od probuzení. :-P

   Vymazat
 3. Velmi povedené video;) Také jsem nevěděla, že natáčíš, nějak poslední dobou nemám čas na nic a tak jsem to nezjistila, díky bohu, že tohoto článku jsem si všimla, odebírám!:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuju za podporu, hrozně si toho vážím! <3 :) Zatím bylo jen video s Khiel's sérem, takže moje Youtube "kariéra" je zatím v plenkách.:D :)

   Vymazat
 4. Nejlepší video, doufám, že spolu natočíte i nějaké další tagy :)! Já taky buď žádný makeup a nebo "full face" a trvá mi to extrémně dlouho :D. Vůbec bych Ti netipla 24, ale já jsem na tom podobně .. Většina pošťáků mi říká ahoj :D a někteří se dokonce ptají, jestli je doma maminka :D.. A to už je mi taky přes 20 :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju hrozně hrozně moc!!;)) Jinak u Lukyho na youtube je "Rozhodně NE tag" a taky můžu prozradit, že jsou připravené dva díly Nejlepších produktů vůbec - dekorativka a péče, které budou taky u Lukyho.;) Takže bych řekla, že za chvíli bude přezuzkováno a přelukášováno.:D

   Haha tak to je super, že mám spojence, já se líčím ráno klidně hodinu, nechápu to.:D Ježiš to s tou maminkou je geniální.:D Já jsem zase jezdila na tábory jako vedoucí a vždycky jsem dostala srpda od kuchařek, kde lítám, že už je pozdě a daj mi oběd jenom z milosti a ať se to příště neopakuje. :-PA ještě jsem odcházela s dětskou porcí.:D

   Vymazat