neděle 2. listopadu 2014

OCTOBER FAVOURITES

    

Začátek nového měsíce značí oblíbence toho minulého.;) Ten se nesl ve jménu tmavých rtů, oční linky a pořádného konturování.

S tvářenkami jsem to měla takové "chameleoní", nejčastěji jsem totiž sahala po švestkové Mellow Mauve od ELFu a nebo svítivé růžovo-fialové "Her Blooming Cheek" od MACu. 

Z rtěnek jsem si tedy nejvíce oblíbila vínovky "Oxford Street" od p2 s červenými tóny a její mírnější a vínovější ségru "Ginger&Fred" od Catrice. Tužka na rty s-he v odstínu 004 je nádherná studená červená s modrými podtóny, do které jsem se zamilovala a vytáhla jsem ji několikrát na párty, protože vydrží celý večer bez mrknutí.:)

Dalším oblíbencem je tužka na oči Master Drama od Maybelline v odstínu Charcoal Grey, která mi konzistencí i kvalitou připomíná skvělé 24/7 od Urban Decay, které mám moc ráda, takže jsem šťastná, že jsem našla levnější náhradu.:)
Co se týče obočí, vrátila jsem se ke své staré dobré Brownie Brow Pencil od Too Faced, protože Anastasia je na mě teď moc tmavá a opět jsem se ujistila v tom, že je bezchybná. Pokud máte světlou pleť a vše je na vás moc do oranžova, odstín Blonde-y je ideální.;)

Již v minulém článku jsem se zmiňovala o tom, jak skvělý je Sculpting Powder Kevyn Aucoin, proto tu nemohl chybět.

Revlon Colorstay makeup vytahuji vždy na zimu, protože hezky hydratuje a zakryje vše, zatímco vypadá přirozeně. Odstín Ivory je na mě ještě o něco málo světlejší, proto jsem ho míchala s Rimmelem a musím říct, že jsou skvělá dvojka.;) 

Pokud spěchám, používám tónovací krém L'Ambre, který se dá lehce rozetřít prsty a zároveň má skvělé krytí, takže pleť působí bezchybným dojmem.

To je z mých oblíbenců za říjen vše a mě, samozřejmě jako každý měsíc, zajímají ti Vaši.;)

Ať se Vám zítra dobře startuje do nového týdne,
Z.


9 komentářů:

 1. Pane jo, ta tvářenka má nádhernou růžovou barvičku:) Rtěnky jsou nádherně podzimní:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Umí krásně rozzářit tváře.;) Jojó, na takové mám teď největší chuť.:) Děkuji za pochvalu.:)

   Vymazat
 2. Ta tvářenka vypadá moc hezky, jsem si myslela, že je to NARS :D. A rtěnky taky, oblíbila jsem si všechny tmavé odstíny. Nosila jsem často odstín Diva od MAC, a když jsem měla náladu na něco světlejšího, tak odstín Mehr :). Tvářenku jsem nejčastěji používala Gingerly od MAC, která se podle mě hodí na podzim :).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Haha taky bych řekla, že se nechal v tomhle ELF Narsem dost "inspirovat".:-P Ta Mehr je úpřímo náádhernáá, nechápu, že jsem o tom odstínu nikdy neslyšela!;) Jojo, Gingerly je na podzim jak ulitá!;)

   Vymazat
 3. Tvářenky a rtěnky mají krásné barvy :)
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
 4. tvářenky i rtěnky mají opravdu úžasné odstíny! :)

  OdpovědětVymazat
 5. Niečo podobné som v tvojich obľúbencoch čakala - tmavé rúže a zaujímavé lícenky :) Krásne vecičky.

  OdpovědětVymazat
 6. Zajímalo by mě srovnání těch tužek na obočí, bylo by to možné? :)

  OdpovědětVymazat