pátek 19. září 2014

ANASTASIA BH BROW WIZ
Produkty na obočí jsou tak trochu moje slabost, proto když jsem nakupovala ikonický Kevin Aucoin Sculpting Powder, musela jsem přihodit i tento kultovní produkt, který si pochvalují ženy po celém světě.:)

Zvolila jsem odstín Taupe (Ash blonde), který měl být podle popisu přesně to, co hledám. Studený popelavý odstín, který je dostatečně světlý pro bledé blond typy. A huráá, je to přesně ono!;)

Aplikátor je víc než šikovný, neboť nemusíte nic ořezávat a konec je stále tenký, takže dokonale simuluje chloupky a vše vypadá neskutečně přirozeně. Na druhé straně najdete i kartáček, který je naprosto skvělý a určitě ho budu používat i po tom, co dopotřebuju tužku.:)

Snažila jsem se zdokumentovat foto "před" a "po", ale zachytit autenticky nalíčené obočí je prostě nadlidský úkon, takže mi budete muset věřit, pardoon.:-P

Dosud jsem nedala dopustit na tužku na obočí od Too Faced, ale s těžkým srdcem přiznávám, že Brow Wiz je prostě o chlup lepší a vyžaduje také mnohem méně snahy, prostě jen dokreslíte pár tahů sem a pár támhle a jde se.:)

Cena je dost podobná jako u již zmiňované tužky od Too Faced, a sice něco kolem 15 liber, tedy zhruba 550,-. Není to zadarmo, ale věřte mi, že jsem hledala ve všech vodách a nic lepšího mi rukama neprošlo.:)

Mějte hezký den, Z.

p.s.: objednávala jsem z Cultbeauty

4 komentáře:

 1. Anastasia má určitě skvělé produkty, všichni, kdo je vyzkoušeli, tak chválí :). Já na ni bohužel ještě nikde v zahraničí nenarazila, ale taky mě dost láká :). Ikdyž s tužkama na obočí moc neumím, dávám přednost stínům :).

  OdpovědětVymazat
 2. Já si na Anastasii brousím drápky, mám totiž zatím nejoblíbenější tužku na oči od Chanelu, ostatní katastrofa (hlavně ty barvy, o drogerce ani nemluvim)
  Tak až ji někde najdu na netu s šikovným poštovným, rozhodně bude u mne v košíku... :)
  Jinak bude i swatch na ruce? O:)

  Blondies z My Blond World

  OdpovědětVymazat
 3. Sasha: Mně právě přijde, že ty tužky působí přirozeněji než stíny, ale je pravda, že většinou se to říká právě naopak.:) Jojo, ta chvála je opravdu oprávněná.:)

  Blondies: No práávě, ty barvy!:-/ Jojo, určitě na ni mrkni!;) No to je stejný případ jako s tou fotkou obočí, fotila jsem, ale je to úplně oranžový, takže bych tím akorát všechny odradila, což nechci.:D

  OdpovědětVymazat
 4. Taky mně láká :)
  Mám totiž dojem, že najít dobrou barvu tužky na obočí pro tmavovlásku, je snad těžší, než pro blondýnku. Protože většina se jich dělá v teplé hnědé.
  Mimochodem, taky mi přijde, že tužka je přirozenější než stíny. Stíny jsou sice "měkčí", ale tak divně chytají a přijde mi, že spíš než tužka vytváří blok barvy...

  OdpovědětVymazat