pondělí 2. června 2014

VELKÉ PŘEKVAPENÍ OD DIEGA


Určitě jste už tuto paletku k filmu Sněhurka a lovec zaznamenali před nějakou dobou na různých blozích. Ohlasy na ni byly většinou pozitivní, ale takovýchto neutrálních stínů mám doma už hromadu a za ty peníze bych si koupila raději něco, co potřebuji víc. No jo, jenže já ji našla ve slevě za neodolatelných 169,- (z původních 799,-), čemuž prostě nešlo odolat, už jenom kvůli tomu balení ne, chápete. Navíc ta rtěnka má tak nádhernou barvu, že za tu cenu bych si koupila klidně jen ji a ještě bych měla pocit z dobrého nákupu.:)


Od značky diego dalla palma jsem měla již pěkný set, s jehož kvalitou jsem byla nadmíru spokojená, takže jsem věděla, že zklamaná nebudu, minimálně za tu cenu ne. Jelikož podobných stínů mám opravdu hodně, objednaly jsme si paletku s mamkou na půl - ona bere stíny, já zbytek.:-P Když jsem je však viděla na živo, zjistila jsem, že se jedná o tak specifické a zajímavé odstíny, že nic takového nemám a že se kvalitou můžou rovnat skoro macu. Nebudu ale hamoun a mamince stíny samozřejmě předám, když už jsem jí je slíbila.;) V paletce najdete tři matné stíny a tři se shimmerem a ani by mě to samotnou nenapadlo, ale když jsem k nim přidala ještě černou tužku a jasnou červenou rtěnku, výsledek byl opravdu krásný.
Na rtěnku jsem se moc těšila a je vážně úžasná. Má takovou gelovo-balzámovou konzistenci, takže nijak výrazně nevysušuje a je na rtech příjemná. Pigmentovaná je opravdu jako blázen, ale pokud nanášíte štětečkem, tak můžete intenzitu barvy korigovat.

Černá tužka se hodí vždy, stejnou již mám a používám ji denně.


Musím říct, že jsem se na paletku těšila, ale ani v nejmenším jsem nečekala, že mě tak překvapí svou kvalitou a harmonií všech odstínů, které k sobě padnou jako ulité.

Seženete ji na www.galaxieprani.cz za 169,- a myslím že takovéto malé radosti si člověk občas zaslouží, ať už za zvládnutou zkoušku nebo náročný den v práci.;)

Jen aby nedošlo k nedorozumění, toto není sponzorovaný článek, paletku jsem si koupila za své vlastní peníze a  nadšení je opravdu upřímné.:D

Mějte se hezky, Z.

12 komentářů:

 1. No... a teď už si definitivně myslím, že ji taky nutně potřebuju! :-D A ta cena je doopravdy lákavá. :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Jako to je RUDICE jak blázen!!!
  Nooo, já ti nevím, ale dostávám potřebu si jí taky objednat :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Haha to zní až pejorativně hele:D...Ale já jsem se do ní úplně zamilovala, myslím že teď dlouho nebudu nosit nic jinýho:-P...to určitě potřebuješ!!je to skoro zadarmo;)

   Vymazat
 3. Tak a už ji mám objednanou. Moc se těším na tu rtěnku. Ta barvička mi přijde dokonalá. Moc ti děkuju za recenzi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Supeer!To tedy opravdu je, žádnou takovou zatím nemám a nosila bych ji od rána do večera.;) Já moc děkuju za komentář, jsem ráda, že jsem Tě na ní nalákala..;)

   Vymazat
 4. za takové peníze to je opravdu super nákup :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To tedy, člověk jí tam vážně nemohl nechat.:-P

   Vymazat
 5. Je nádherná, taky nad paletkou už dlouho uvažuju;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkujii, já bych do ní šla, když si rozpočítáš, kolik to vychází na jeden produkt, tak to je vážně super kup!;)

   Vymazat
 6. Mám ji taky, asi už půl roku, sice za 249...ale taky dobrý. Akorát jsem ji už stráááášně dlouho nepoužila, tak ji snad budu muset zase provětrat :)

  OdpovědětVymazat