středa 22. ledna 2014

Homemade balzám na rty
Musím se Vám pochlubit svou první DIY kosmetikou, ze kteroémám hroznou radost. Jak už jistě víte, na balzámy na rty jsem tak trochu zatížená, proto bylo nad míru jasné, do čeho se pustím úplně nejdřív.;)


Balzám jsem vyráběla podle receptu Míši, přidala jsem ještě navíc meruňkový, hroznový, melounový a jojobový olej a vit. A a C. A teda, přiznám se bez mučení - balzám mi vytřel zrak! Vůbec jsem nečekala, že mě může v těchto ohledech ještě něco tak překvapit, protože mi toho prošlo pod rukama už tolik, včetně všech těch "bio" a "organic" zázraků a nikdy mi nic nepomohlo od suchých rtů na 100%. Rtěnka na rtech celý den? Tak to ani omylem. Avšak s tímto balzámem, no problem!;)
Ve výsledku mám tedy poprvé v životě zdravé vyživené rty bez šupin a to dokonce i když je třeba dva dny nenamažu, v což jsem dřív nikdy ani nedoufala.:) Jsem vážně nadšená..

Je skvělý i na suchá místa na těle, pleť je po něm prostě hebká klidně i dva dny po aplikaci (a to né že bych se nemyla:-P).


Takže pokud rádi něco tvoříte, doporučuju jako jeden z prvních produktů právě tento balzám, zvládnou to vážně všichni.;) Pokud se naopak na nějaké DIY necítíte nebo Vás to jednoduše nebaví/nemáte čas, Míša by měla v co nejbližší době začít svoji kosmetiku prodávat, tak číhejte, protože tohle vážně stojí za to!


2 komentáře:

 1. Wooow, no asi to taky vyzkouším :-)
  A dalas tam tenhle vosk? http://www.vceli-produkty.eu/katalog/vceli-vosk-cisty-prirodni

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Markét já jsem dělala velkou objednávku z ekokozy, tak jsem vosk objednala rovnou tam http://www.eshop.ekokoza.cz/Svicky-vosky-a-vceli-produkty/Zluty-vceli-vosk-BIO.html?listtype=search&searchparam=v%C4%8Del%C3%AD%20vosk

   Ale do příští várky dám spíš vosk jojobový, protože ten včelí mi moc nevoní a přijde mi, že to s ním člověk lehce přepískne a pak je balzám takhle do kalíšku moc tvrdý, ten jojobový je takový měkčí.:)

   Určitě potom podej report, jak se ti to povedlo!;)

   Vymazat