sobota 7. září 2013

MAXFACTOR Creamy Blush


Krémové tvářenky od MAXFACTORU jsem zaznamenala poprvé u mé oblíbené Lily. Většinou mi vyhovuje to, co pochválí a naopak, když něco nevyhovuje jí, ani mně to moc nesedí.. Tentokrát tomu nebylo jinak..
První věc, která mě nejvíc upoutala, byl roztomilý malinkatý obal, což je v obecném měřítku dost neekonomické, ale tak, znáte to.:-P
Jak už jsem několikrát předesílala, nikdy jsem nebyla na krémové tvářenky a ty pudrové mám radši dodnes, ale jakmile jsem objevila Hakuro a s ním H50S, se kterým jde aplikace krémových produktů jako po másle, zaměřila jsem se na ně víc a používám je mnohem radši než dřív.:)


V Praze jsem po nich koukala všude možně, ale nejspíš si na ně budeme muset ještě počkat (i když znáte to, kolik se k nám toho dostane:-/). Proto když jsem na ně narazila v Rakousku, zajásala jsem a sáhla jsem po jemném růžovém odstínu, který se překvapivě jmenuje Soft Pink.:-P Na mojí pleti má podtóny až do fialova, což se mi hrozně líbí.:) Je to opět takový ten odstín, který se hodí ke každému líčení. 

K samotné konzistenci, tvářenka je tak akorát krémová a tak akorát pigmentovaná, to znamená, že se krásně nanáší i prsty a jde hezky rozmazat do ztracena. Na pleti si trochu „sedne“ a "uschne", přesto zůstává pořád krémová, nic jako třeba Topshopácké tvářenky, které se změní v pudr.


Výdrž je taky dobrá, nosila jsem ji hlavně u moře a vydržela mi na tvářích celý den, 100% tak půl dne, ale člověk se potí, koupe a tak dále, takže  za normálních podmínek bych hádala s přivřeným okem skoro celý den, k večeru už možná bude chtít nanést znovu.Pokud se dostanete do zahraničí, doporučuju po nich sáhnout.;)

12 komentářů:

 1. Jo, tohle je věc, kterourozhodně chci, na youtube ji každý vychvaluje a já ji nutně potřebuju :)

  OdpovědětVymazat
 2. Tak budu doufat, že se k nám taky dostanou, chtěla bych ji. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já bych šla určitě i do dalšího odstínu, takže taky pevně doufám, že k nám dorazí.;)

   Vymazat
 3. Pojedu koncem měsíce do Německa, tak se tam po ní mrknu :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Vypadá moc dobře, tak si přidám na seznam :))

  OdpovědětVymazat
 5. ja moc s kremovymi nebo tekutymi tvarenkami kamaradka nejsem :D ale musim uznat, ze je moc hezka :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem se od nich dřív taky držela dál, takže tě chápu..:) děkuju

   Vymazat
 6. Taky jsem jí zaregistrovala poprvé u Lily. Já jsem si myslela, že ji tady lze sehnat :D, zrovna jsem si řikala, že se po ní podívám a možná i koupím. Tak si nechám zajít chuť no :((.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mně právě taky vůbec nenapadlo, že by u nás nebyly k sehnání, ale oběhla jsem tak deset různých drogerií a nikde ani stopa. Taky mě to štve.:-/

   Vymazat