čtvrtek 8. srpna 2013

YOUTUBE FAVS 2

Máme tu slibované pokračování, kde bych vám chtěla představit zbytek mých oblíbenkyň.:) Určitě kouknětě i na první díl, pokud jste tak ještě neudělali.:) Tak jdem na to:


frmheadtotoe

Jenn je neskutečně milá a krásná Korejka, která žije v Americe a než jsem zjistila, že je vdaná, hádala bych ji takových osmnáct. Baví mě její líčení, tipy na asijskou kosmetiku a tak vůbec, poslouchat a koukat se na ni.:)

blog: http://www.frmheadtotoe.com/

PlumFoolery

Myslím, že Káju nemusím nikomu představovat, má můj obdiv za to, kam se ve 24 letech dostala a taky bych chtěla znát tajemství jejího time managementu, protože je nad moje chápání, jak zvládá stíhat školu, dvě práce, e-shop, blog a ještě do toho rodinné povinnosti jako třeba svatbu.:-P Baví mě její videa, ať už jsou o čemkoliv, protože je mi hrozně sympatická.:)

blog: http://plum-foolery.blogspot.cz/Lauren Curtis

Lauren je hrozně šikovná, co se týče líčení, i když obecně je na mě její styl možná trochu okázalý. Jako osobnost mi zas tak sympatická není, ale sdílím s ní nadšení pro podobné značky a kosmetické výrobky.:) Nejvíc se mi na ní ale líbí to, že se toho nebojí a jde klidně i přes den do výrazné rtěnky.
TessChristine23

Tess je velká sympaťačka a její videa mi vždycky zlepší náladu. V poslední době u ní najdete hlavně videa, kde se snaží nalíčit a obléct podle některé z celebrit, ať je to v rámci seriálové postavy nebo fotka z přebalu Vogue. Normálně mě outfitová videa vůbec nebaví, ale Tess to prostě umí.:)
Lily Pebbles

Lily mám momentálně z dnešní "skupiny" asi nejradši. Všechny produkty, které představuje, vypadají zajímavě, líbí se mi její britský styl i akcent. O něco radši mám její blog, kam přispívá až dvakrát denně a každý článek stojí za to.:) Určitě na ni koukněte, pokud ji neznáte.;)

blog: http://www.whatihearttoday.com/lebeautygirl

Další Londýňanka, která je moc milá, dozvíte se od ní tipy na různé kosmetické ale i nekosmetické objevy a má taktéž pěkný blog, kde najdete povedené fotografie.;)

blog: http://lebeautygirl.com/Jaclyn Hill

Tady by se přesně hodilo říct "love her or hate her".:-P Jaclyn je tak trochu živel, což nemusí být sympatické úplně každému, ale mě baví a přestože by jí podle mě neuškodilo v líčení trochu ubrat, její tutoriály jako jedny z mála sleduju všechny do jednoho.:) Jaclyn se vdala v devatenácti za člena jedné kapely, potom pracovala pár let jako Makeu-Up Artist v MACu a teď je na volné noze, ale vypadá to, že o zákazníky nouzi nemá.:) 

Hanny Brokolice

U Hanny nekoukám na všechna videa, ale hrozně mě baví ty kecací, protože bych ji mohla poslouchat hodiny a hodiny.:) A opět na ni obdivuju, že se nebojí výrazných rtěněk, protože to je to, k čemu bych taky chtěla jednou dospět.:)

blog: http://hannybrokolice.cz/

Macbarbie07

Přiznám se, že v poslední době Bethany už moc nesleduju, protože mě její infantilní outfitová videa moc neberou.:-P Doufejme tedy, že se zlepší, protože dřív mě vážně bavila, i když je to taková ta "sluníčková" američanka, která za každou větou začne dělat kraviny a je hrozně "cool", tak její videa jsou promyšlená a hádám, že si s nimi dá hodně práce.:)

Budu moc ráda, když mi dáte svoje tipy na Youtube oblíbence.;)

4 komentáře:

 1. Tak Jaclyn a Lily přidávám :-)
  Jinak sleduju Káju i Hany obě jsou fajn...
  Tedy SLEDUJU... když mám čas, tak se kouknu...
  Pak klasika Petru z Lovely hair, tu zná snad každej, Labradooru, Rendy z Ordinary life, Miu z kissbooku, která mi poslední dobou neba, má tam hodně oblečení, což mi absolutně nebere

  Ze zahraničních potom Essie Button, což je američanka žíjící v Londýně, je hrozně milá a fakt stojí za to http://www.essiebutton.com/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem právě dřív poctive shlédla každý video, ale teď už to taky nestíhám. Tak mě Mia baví pořád, jenom je škoda, že už nepublikuje tak často, ale chápu, že má milion povinností kolem, tak se to prostě nedá. Já mam tento "problém" zase s Péťou, dřív mě hrozně bavila a byla jsem nadšená z každého videa a článku a teď mi to taky přijde samý outfitový článek nebo líčení pro náctileté, což už mě moc nebere, to ale nemění fakt na tom, že jí obdivuju za to, kam se vypracovala.:)

   Na essiebutton stopro mrknu, moc dík za tip!;)

   Vymazat
 2. Já mám nejradši Indgrid Nelson- missgamorazzi, Bethany a Dulce. :)

  OdpovědětVymazat
 3. Dulce je super, jenom Ingrid mě moc neba, ale je sympatická.:)

  OdpovědětVymazat