neděle 14. července 2013

WEEKS RANDOM

1) Příběhy nečekaných konců je soubor kratičkých povídek, u kterých vždycky nedočkavě čekáte na pointu na konci.:) Čtu hlavně v metru, proto se mi kolikrát nechce ani vystupovat, jenom abych se dozvěděla, jak to skončí:D Pokud hledáte knížku k vodě, doporučuju!;)

2) Muffiny s oreem a burákovým máslem, určitě příště blýsknu postup, protože to musíte vyzkoušet!;)

3) Zajímalo by mě, který z řetězců fresh džusů máte nejradši, mně chutná nejvíc ve Frutissimu, přestože jsem tam kdysi dávno pracovala a na dlouhou dobu jsem k němu měla po zkušenostech s vedením odpor.:-P Nejmíň mi sedí kombinace freshů asi ve Freshlandu, tam chodím zase na ovocné koláče.;)

4) Příprava na článek o tvářenkách.;) Jen nevím, jak zamezit tomu, aby neměl miliardu znaků, protože neumím být stručná k něčemu, co je mojí posedlostí!:D

5) Ach jo, ty slevy.... Už aby skončily..:D

6) Další sneak peek do jednoho z článků. ;) Snažím se připravit jich co nejvíce , protože budu teď dlouho střídavě mimo Prahu a bude to asi trochu hektičtější.:)

Jak jste si užili prosluněný týden vy?

10 komentářů:

 1. Ta super knížku si koupím dlouho sháním něco na čtení co by mě nadchlo a já to hltala:-) Lak na nehty super taky jsem ho teď nosila, ale včera jsem si dělala manikúru a p-shine. tak si ho dám zase:-)Fruitissimo super taky miluju.. no a muffiny se snažím teď odpuštět jako spousta sladkýho abych nebyla jak koule:-)Už se těším na článek o tvářenkách:-))

  OdpovědětVymazat
 2. Tohle není úplně taková ta knížka, kterou čteš jedním dechem, je to spíš na takovou tu pohodičku k vodě.:) Ale jestli ti můžu poradit, tak pro mě je taková ta knížka, kterou jsem schopná číst dva dny v kuse Edith Piaf (http://www.databazeknih.cz/knihy/edith-piaf-86729), je to autobiografie, kterou napsala její sestra a je to vážně bomba. Nikdy se mi nestalo, že bych se u knížky střídavě smála a brečela a když jsem to dočetla, byla jsem toho všeho tak plná, jako kdybych t zažila já a dokonce jsem si šla koupit její cdčka.:D Já jinak tyhlety autobiografie moc nečtu, ale tohle je napsaný jako nějakej román, fakt moc doporučuju.:)

  Haha chápu, taky jsem se teď snažila omezit sladký, ale hrozně mě baví péct, tak ještě že máme doma lidi na to, aby to snědli a nejsem na to sama.:-P

  To jsem moc ráda.;)

  OdpovědětVymazat
 3. Tak tu si koupím taky:-)) Já strašně ráda čtu tyhle věci.. Dokonce jsem jednou koukala na sama doma a zrovna tam představovali knížku o chlapci co si psal deník za první světové války http://www.kosmas.cz/knihy/166941/denik-otty-wolfa-1942-1945/ nejsem žádnej magor, ale mě tohle hrozně baví číst nedokážu si to vůbec představit kdybych měla jíst co oni nebo jak trpěli hlady. Deník anny frankové byl super, ale deník otty wolfa ještě lepší:-) tak si píšu a zítra si koupím obě dvě..až budeš mít zase tip tak napiš:-) Jedním dechem jsem přečetla deníky odbarvené blondýny (taková ta správna venkovská pipinka co se nastěhuje do prahy a vypráví) ve skutečnosti to napsal rene descatelo manžel do evy decastelo ale neřekla by jsi to:-))a taky 13. komnata milenek to jsem měla přečtený za den a její pokračování taky.

  OdpovědětVymazat
 4. Jee tak to tě naprosto chápu, ja už od nějakých dvanácti let čtu knížky o příbezích z koncentračních táborů a tak podobně, taky nejsem nějakej uchýl :D, jenom mě tohle téma hrozně zajímá, chodím na různé besedy s přeživšími, sleduju dokumenty a tak, je to všechno tak strašně nemožný, až to člověka fascinuje. Takže to máme podobně. Na ten deník určitě kouknu, moc děkuju za tip.;) A já za sebe můžu doporučit "Utekl jsem z Osvětimi" od Rudolfa Vrby (http://www.kosmas.cz/knihy/101568/utekl-jsem-z-osvetimi/), je to naprosto dechberoucí příběh, půjčovala jsem ji i kamarádkám a přestože se o tohle téma moc nezajímají, byly nadšený, takže na to určitě taky koukni.;) Deník Anny Frankové mě nějak nenadchl, je to zajímavý příběh jako takový, ale četla jsem i líp napsané knížky. Na konci mi ale bylo až do breku, když jsem četla ten dovětek.:(...Já si právě chci zase pořídit nějakou tu holčičí oddechovku, takže po té blondýně se taky podívám.;)To je vážně vtipný, že to napsal chlap, ale když někde slyším Evu, tak si říkám, že je taková prdlá, takže se ani nedivím, že má takového chlapa.;) O té komnatě jsem neslyšela, taky na to kouknu.;)

  OdpovědětVymazat
 5. Tak už to mám napsaný na papírku a zítra vlítnu do knihkupectví jestli teď nebudu nějákej čas reagovat na tvoje příspěvky ležím v knihách:-)) tady je odkaz na tu blondýnu: http://www.denikodbarveneblondyny.cz/ četla to dokonce i moje mamka:-))

  OdpovědětVymazat
 6. Beru na vědomí.:D Píše vážně zábavně, moc děkuju a taky si to pořídim, jedeme na 14 dní k moři, tak něco takovýho přesně hledám.:)

  OdpovědětVymazat
 7. Ten recept na mufiny bych si docela ráda přečetla:) Jinak slevy jsem taky docela hodně využila, ale spíš na oblečení, s kosmetikou jsem se tento měsíc docela držela:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to vážně moc dobrý, určitě ho sem dám.:) Jee tak to obdivuju tvoji vůli, já to prostě neumim.:-P

   Vymazat
 8. Já zase miluju fresh nápoje z UGA, jsou sice dražší, ale když tam zajdu 1 za 14 dní, tak super :P

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tam taky často chodím, mám ho nejblíž, ale Frutissimo pořád vede.;)

   Vymazat