sobota 22. června 2013

YOUTUBE FAVS

Ahoj všem,
dneska bych vám chtěla říct něco málo o youtuberkách, které podle mého názoru stojí za zmínku a baví mě. Jelikož jich sleduju celkem dost, snažila jsem se vypíchnout opravdu jen ty pro mě nejzajímavější, u jejichž videí naprosto vypínám a nezajímá mě dění kolem,což považuju za znak kvality a úspěchu.;) Dalo to ale zabrat a bylo mi líto, že se nemůžu dnes zmínit o všech, proto určitě napíšu někdy příště i o těch zbylých.

jlovesmac1
Začnu mojí srdcovou záležitostí. Jarmaine je první člověk, u kterého jsem vzorně sledovala všechna videa a každý den jsem nedočkavě kontrolovala, zda nepřibylo nějaké nové. Společně s ní prožívám její starosti a strasti a přijde mi, jako kdybychom se znaly:D. Hodně lidí namítá, že se s přestěhováním do L.A. změnila vadí jim její afektovaný a hraný projev. No, já si myslím, že je to forma jejího odreagování a útěku od každodenních starostí a baví mě to. Člověk potom bere o to upřímněji, když přijde s nějakým vážným tématem.


 Tanya Burr
Poslouchat ji a koukat se na ní je přímo lahoda.;) Je neskutečně milá a šikovná a díky této kombinaci se z ní v Británii začíná stávat veřejně známá makeup artist a celebrita. Jen pro zajímavost - je zasnoubená s bratrem slavných sester z Pixiwoo.:) Je to jedna z mých nejoblíbenějších youtuberek, její videa na mě přenáší tu její pozitivní a milou náladu.;) Jen se mi nechtělo věřit, když vyprávěla, jak se dostala k této profesi a zmínila, že jí je 23, vážně jsem jí hádala přes třicet.:-P

Makeu-up By Camila2
Momentálně mě baví asi nejvíc ze všech. Je to neuvěřitelně nádherná brazilanka, nejspíš žijící v USA a pracující pro Sigmu. Líbí se mi její rázný horkokrevný charakter, je to zase něco jiného než američanky se svým nadšením pro všechno "cute" a protáhlými akcenty :-P. Opět je hrozně šikovná a má úžasný styl. Nevím, jestli jsem v tomhle divná, ale rozhodně bych jí nehádala 19.:-PLisa Eldrige
Lisa je profesionální vizážistka líčící hvězdy červeného koberce a má za sebou desítky let praxe. Je to vážně velká sympaťačka a úplně mě uklidňuje poslouchat její skromný a milý projev a baví mě rady a tipy, které má vyzkoušené a které vážně fungují.:)

Dulce Candy87
Opět hrozně milá slečna, která mi připomíná Jessicu Albu a baví mě poslouchat jí, ať už vypráví o čemkoli.:) Původem je z okolí Mexika, odkud s rodiči utekla a vypracovala se natolik, že v 25 letech vede vlastní firmu s oblečením a doplňky, které si navrhuje, spolupracuje s věhlasnými značkami a má krásného malého syna a milujícího manžela, no jo to je ta Amerika.:-P

Get The Louk
Kdysi jsem shlédla video Lou a byla mi strašlivě, ale strašlivě nesympatická:D. Na ničem nenechala nit suchou, všechno a všichni byli nejhorší a působila hrozně arogantním dojmem a já jsem si jenom říkala, proč by někdo na takový videa koukal dobrovolně.:D(promiň Lou)..Pak na mě ale vyskočilo odněkud jednoho dne její video, kde se usmívala od ucha k uchu, tak jsem si řekla, že za pokus to stojí a od té doby jsem jejím věrným odběratelem.;) Baví mě její smysl pro humor a nejlepší jsou pravidelné rubriky typu "Nákupy a novinky", "Objevy a přešlapy" a tak dále.:)Budu moc ráda, když dáte vědět, koho rádi sledujete vy a co si třeba myslíte o mém výběru.;)

Mějte se krásně, Z.

3 komentáře:

 1. Ahoj, ja som na tom s Lou uplne rovnako, tiez mi bola strasne nesympaticka, ale teraz ju odoberam a pravidelne sledujem :) A inak ja este sledujem Petrulovelyhair a Plumfoolery, to su take blogy na odreagovanie, co ja dost casto potrebujem a ocenujem :)
  E.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jojo Kaju z PlumFoolery mam taky , jeji videa bych mohla poslouchat hodiny a hodiny.:)..A Peta me bavila driv, ted uz bohuzel vubec, ale je mi sympaticka jako clovek.:)

   Vymazat