neděle 2. června 2013

WEEKS' RANDOM
1. Tak jsem taky musela zajít do Caresse butiku v Korunní, abych se mohla pyšnit konečně tou správnou velikostí podprsenky.:-P Slečna to má v oku, už od dveří zkonstatovala, že mám určitě špatnou velikost (a to jsem si myslela, jak jsem po dvouhodinové návštěvě Marks&Spencer v tomhle okruhu znalá:-P) a za pět minut jsem odcházela spokojená s asi o tři čísla většími košíčky  než v kterých jsem tam přišla, vážně příjemné nakupování :D

2. Okukování novinek od Benefitu, ale ODOLALA jsem!:)

3. Snídaně jak se patří :) Taky to máte tak, že když ležíte doma v knížkách, tak plácáte jedno přes druhé? Většinou se snažím ráno začít zdravě, ale během dne se to pak nějak zvrhne :-/ :D

4. Rebarborový crumble s brusinkami! Pokud půjdete kolem bageterie, určitě si pro něj skočte, dlouho jsem neměla nic tak dobrýho.

5. Mám hooooo! Asi dva týdny zpátky jsem v nákupovém článku o tomhle laku z nové kolekce Bourjouis básnila a stěžovala si, že k nám zase samozřejmě nic nedošlo, ale dočkala jsem se, jupíí:) Mimochodem i ostatní barvy jsou moc pěkné, kolekce se nese v pastelových barvách a koupíte je teď v Sephoře s 30% slevou  (což je něco kolem 160-180,-).

6. Výbava na léto s Clinique. Zvýhodněný kit za cenu krému.:)

Jinak blog teď poběží v úsporném režimu, protože mám příští týden nejhorší zkoušku století a navíc jsem půjčila foťák bráchovi do Anglie. Pak se na to ale vrhnu se vši vervou (a novou zrcadlovkou, už se nemůžu dočkat:))

Co vy a uplynulý týden? Máte už prázdniny nebo jste teď taky zasypáni učením?

Žádné komentáře:

Okomentovat