pondělí 6. května 2013

ZÁZRAK JMÉNEM HAKURO H21

 Nedávno se blogerským světem prohnala mánie s Hakuro štětci, které jsou nyní k dostání i u nás. Většinou jsem vůči těmto hromadným akcím šílenství imunní, takže jsem všechny nadšené výkřiky s klidem ignorovala. :-P Jenže když se postupně objevily pochvalné recenze i u těch náročnějších blogerek, které štětce přirovnávaly k levnější variantě MACu, řekla jsem si, že minimálně za vyzkoušení stojí. A musím jim dát za pravdu :). 


Nejvíc mě z mé hakuří sbírky ohromil H21, který slouží podle popisku na oficiálních stránkách "pro aplikaci růže, bronzeru, přípravků sloužících k modelování tváře a rozjasňujících přípravků", což můžu potvrdit, na konturování je fajn, stejně tak na rozjasnění, mně ale nejvíce vyhovuje na aplikaci tvářenky. Hrozně dlouho jsem hledala ideální štětec na tvářenku, který by ji "rozmazal do ztracena" a zároveň byla barva sytá. Vždycky jsem musela tvářenku ještě rozmázávat kabuki štetcem, protože jsem měla pocit, že je taková moc orámovaná. Jenže tyhle časy skončily:-P, H21 hravě zvládne nanést tvářenku přirozeně, zatímco vy si korigujete vrstvením intenzitu barvy. Navíc je štětec neskutečně jemný (vlas z kozy) a další plus je, že si poradí i se zapečenými či méně výraznými tvářenkami, s jejichž nabíráním jsem měla dřív trochu problém (a to jsem zkoušela od levnějších štětců až po ty nejdražsí). Jedinou mouchu jsem našla v tom, že já z něj tu kozu prostě cítím:D To ale jenom když člověk přivoní vážně detajlně do hloubky trsu, jinak na tváři to potom samozřejmě cítit není.:) Cena 185,- ... zakoupíte zde

Závěr: Porovnání cena vs. kvalita je naprosto bezkonkurenční a určitě bych neváhala ani minutu, pokud postrádáte kvalitní štětec na tvářenku. Za mě je tohle jeden z nejlepších štětců, co mám a že jich mám odzkoušených vážně dost.:)

Zajímá mě, zda jste také propadli Hakuro boomu a s jakými štětci jste spokojeni/nespokojeni..:) Mějte se krásně..

Žádné komentáře:

Okomentovat