sobota 25. května 2013

WISHLIST

Poslední dobou se snažím moc neutrácet, protože mě čekají větší výdaje, přesto (a nebo spíš proto:-P) mám na seznamu pár věcí, kterým postupně asi neodolám.:)

1. BÍLÝ BLAZER 

  Hodí se úplně ke všemu a vždy outfit pozdvihne na elegantnější úroveň, ať už ho zkombinujete s čímkoli. Určitě je to jeden z těch multifunkčních kousků šatníku, který by tam neměl chybět.:)

2. STILA In The Light Palette

  Já vím, že mám Naked a tuny stínů, které nespotřebuju ani do konce života, takže tuhle paletku vůbec ale vůbec nepotřebuju, jenže znáte to, závisláctví je těžká věc a člověk prostě neodolá.:-P Kam se podíváte, tahle paletka trhá rekordy ve spokojenosti zákazníků a většina z nich tvrdí, že je ještě lepší než obě dvě Naked dohromady, což je pro mě naprosto nepochopitelný, protože na Naked nedám dopustit a kdybych měla obětovat celý svůj kosmetický arsenál za jednu věc, byla by to právě ona.:) Navíc ty barvy, to je přesně pro mě.:)

3. CANON EOS600D

  Už dlouho jsem koketovala s nápadem koupit si zrcadlovku, protože mě focení moc baví a láká mě proniknout více do jeho tajů, na což mi kompakt už nestačí, tak teď ještě zvládnout zkouškové s touhle novou hračkou:-P

4. VORTEX BRUSH KIT SEDONA LACE

  Tahle položka je na mém wishlistu už taky pěkně dlouho, dokonce jsem si ho už jednou koupila, jenže ten den zrovna nějak zlobily terminály po celé republice, takže transakce se neuskutečnila a od té doby jsem se nějak nerozhoupala. Tento kit je mi sympatický tím, že bych využila opravdu všechny štětce do jednoho a hlavně je jich tam pár, které mi ve sbírce chybí. Problém je v tom, že teď jsem zavalena štětci Hakuro a vedle toho mám ještě milion dalších a nevím, jestli Vortex kit úplně nutně potřebuju.:)

5. BEDHEAD SMALL TALK

  Nedávno jsem hledala něco, co by pomohlo mým splihlým vlasům a tohle má být údajně úplný zázrak, který udělá z ničeho kštici filmových hvězd, tak jsem zvědavá:-P

6. SILICON MIX

  O tomhle produktu jsem přemýšlela už taky celkem dlouho, v létě bych chtěla dopřát vlasům trochu více péče než obvykle a tahle maska by mohla být to pravé.:) Její název zní při dnešní tendenci používat vše bez parabenů, silikonů a tak dále, dost děsivě, ale složení není tak strašné, obsahuje plno pečujících složek a co mě na ní láká nejvíce je, že jí můžete údajně používat jak dlouho/často chcete, protože vlasy si na ní nezvyknou jako je tomu u ostatních přípravků.

7. BIG SHINE SPRAY OD SEXY BIG HAIR nebo GLIMMER SHINE SPRAY OD MOROCCAN OIL

  Tohle přání souvisí s tím předešlým, tedy že bych se chtěla opět trochu věnovat péči o vlasy, protože jsem je v poslední době dost zanedbávala. Značka Big Sexy Hair je mi sympatická a tento sprej na lesk vlasů si všichni chválí. Stejně tak je to s leskem od Moroccanoil, který jsem našla jen ve větším balení, což už se na peněžence celkem projeví, takže se asi přikloním spíš k první variantě.:)

Jak to máte s wishlistem na léto vy? Vybrali byste si z toho mého?:)

2 komentáře:

  1. Ahoj, mohla bych se Tě zeptat, kde se dá sehnat ta paletka stínů? Děkuju:)

    OdpovědětVymazat
  2. Ahoj, seženeš ji tady http://www.beautybay.com/cosmetics/stila/inthelightpalette/ a nebo tady http://www.feelunique.com/p/Stila-In-the-Light-Eye-Shadow-Palette. Na obou stránkách je poštovné zdarma.:)

    OdpovědětVymazat