pátek 24. května 2013

WHAT I AM WEARING TODAY

Vždycky mě hrozně baví články tohoto typu na ostatních blozích, protože je zajímavé zjistit, co kdo používá každý den a jak často které produkty obměňuje.:) 

Baví mě kosmetiku měnit podle momentální nálady a taky se snažím, aby mi nějaký produkt jen tak neležel v šuplíku a byl plně využit.:) Proto krom štětců sahám téměř každý den po rozdílných kouscích z kosmetické sbírky. 

A teď tedy k samotným produktům. Jako základ jsem použila všemi opěvovaný Vitalumiére Aqua od Chanelu, se kterým se teprve seznamujeme, ale zatím jsem moc spokojená, mám ho v odstínu 22 Beige Rosé. O kruhy pod očima se postaral korektor Match2cover od Essence, který mě taky mile překvapil, má příjemnou texturu a hezky splyne s pletí, za tu cenu se určitě vyplatí. Jak už jsem zmiňovala v minulém článku, moje kruhy jsou vážně trochu silný kafe, takže jsem krytí dotáhla k dokonalosti ještě korektorem od Bobbi Brown v odstínu Extra Light Bisque. 
Za báze pod oční stíny je mou stálicí již nějakou dobu Eyeshadow Insurance od Too Faced, se kterou se stíny prostě nehnou, dokud je neodlíčíte.:) Na celé víčko jsem potom použila odstín Toasted z Naked Paletky, do záhybů Hustle, do vnitřní 1/3 víčka Sin a na projasnění vnitřních koutků a pod obočí Virgin. Obočí jsem zvýraznila mojí oblíbenou tužkou od Too Faced a na řasy použila řasenku 200 Calorie od Maxfactor, na kterou nedám dopustit a zatím jsem nenašla nic lepšího.:) 
Makeup jsem nakonec zafixovala všemi milovaným pudrem Stay Matte od Rimmelu, který mi přijde úplně normální a jeho kouzlo mi stále nějak uniká :-P.. Obličej jsem vykonturovala mým oblíbeným Hoola bronzerem od Benefitu a za tvářenky to vyhrála Fever od F&F
Zajímalo by mě, zda si po ránu taky užíváte rozmýšlení toho, čím se dnes nalíčíte a jak bude celý make-up vypadat a zda si kvůli tomu třeba klidně přivstanete jako já, nebo se snažíte zůstat pod peřinou až do poslední chvíle a rannímu líčení věnujete spíš jen těch pár nutných minut.:)

Žádné komentáře:

Okomentovat