pondělí 20. května 2013

IDEÁLNÍ TUŽKA NA OBOČÍ PRO BLONDÝNKY

Nevím, jestli taky řešíte tento problém, ale pro mě jako pro blondýnku je v zimě celkem obtížné najít produkt na obočí, který by nebyl moc tmavý/oranžový a tak dále. Nejraději používám tužky, protože obočí pomůžou zafixovat a když je člověk šikovný, tak vypadají i přirozeněji než stín.:) 
Vyzkoušela jsem už vážně hodně produktů od drogérkových až po ty parfumérkové, proto můžu s klidným srdcem říct, že tato tužka od Too Faced patří mezi ty nejlepší.:) Jedná se o verzi pro blondýnky a musím potvrdit, že působí opravdu přirozeně a hlavně nemá žádný oranžový podtón hnědé, který mi vadil téměř u všech světlých tužek na obočí.


Na jednom konci je tedy tužka a na tom druhém najdete kartáček, který není úplně nejhorší, pracovat se s ním dá, ale znám i lepší.:)Můžete použít tužku jen lehce a nebo ji navrstvit podle pořeby.


Konzistence je taková ta "tužkovitá", tedy trochu tvrdší než tužka na oči, což je fajn, protože aspoň dlouho vydrží.:)Tužku jsem u nás v Sephorách neviděla, ale je možné, že jsem jen špatně koukala.:-P Zakoupila jsem ji zde za $22,24. 

Máte někdo zkušenost s tímto produktem nebo je vaším oblíbencem jiný? Určitě uvítám jakékoliv tipy:)

Mějte se krásně

2 komentáře:

  1. vypada hezky. me nejlepe sedi stin Omega od MACu... / jsem taky blondynka/

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. O tom jsem už taky četla, tak teď mě o to víc láká ho vyzkoušet .;)

      Vymazat